współpraca

Historia20.pl to portal zajmujących się popularyzowaniem historii. Dlatego poruszamy problemy o których nie zwykło się na co dzień mówić, lub na tyle utrwaliły się w naszej świadomości, iż stały się „pewnikami”. Staramy się na nowo prowadzić badania, pokazywać nowo odkryte fakty. Naszym głównym celem jest to by historia jako nauka stała się przydatna współczesności. Historia 2.0. to pomost pomiędzy przeszłością a teraźniejszością. Historia nie jest od tego, by leżeć na półce. 

Celem publikowanych artykułów, jest rzucenie nowego światła na dotychczas utrwalone przekonania. Tak, byśmy chyba po raz pierwszy w Naszej historii wyciągnęli naukę, oraz ominęli błędy naszej świadomości historycznej. W związku z tym Naszym zadaniem jest też zbudowanie nowych mapy mentalnych. Podsumowując ważnym aspektem przebudowy są właśnie nowe badania historyczne. Tak by historia mogła dać człowiekowi pełne narzędzia do tego by sam mógł ocenić  naszą przeszłość bez zbędnego ideologizowania.

Dlaczego warto współpracować z historia20.pl?

Po pierwsze. Bezpośrednio trafiamy do czytelników, którzy są bezpośrednio zainteresowani poruszaną przez nas tematyką. są to osoby które przychodzą do nas w konkretnym celu.

Po drugie. Nasi czytelnicy wiedzą, że piszemy i mówimy o problemach które są lub były naszym udziałem. Stad wysoko merytoryczna wartość prezentowanych publikacji, materiałów czy filmów video. Staramy się mówić i dotykać konkretnych problemów, podpowiadać skuteczne rozwiązania. Tak się rodzi zaufanie którego nie zawiedzimy.

Jak to sprawdzamy?

W historia20.pl pracuje grupa specjalistów, którzy zajmują się cotygodniową analizą, osób które odwiedzają naszą stroną. Staramy się zadowalać naszych stałych czytelników jednocześnie wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych co raz liczniejszych nowych czytelników.

Proponowane formy współpracy

  1. Publikowanie artykułów.
  2. Popularyzowanie filmów, podcastów.
  3. Recenzje.
  4. Konkursy.
  5. Rekomendacje produktów.

Na co zwracamy uwagę

Najważniejsi dla nas są czytelnicy i goście naszego portalu. Dlatego bierzmy pod uwagę przydatność oferty właśnie dla nich. Zastanawiamy się także czy oferta pasuje do zasad i wartości którymi się kierujemy, oraz czy jest zgodna z filozofią i misją naszej strony.

Od czego zacząć?

Napisz do nas mail na adres historiadwazero@gmail.com , lub zajrzyj na mojego Discorda: Łukasz Głogowski#4655

Zadzwoń:

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z  polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.